you should stay down and relax for a while
before trying to get back up.
Ma olen jälle vaikselt omaette hullumas ja töö alla mattumas. Peale selle olen ma kuskilt endale mingi viiruse külge leidnud, nii et suurema osa eilsest ja tänasest olen veetnud ninani teki all mõnusate külmavärinatega. Peale paari tassi kuuma teed ja Frenadoli ( siinne super gripiravim) on juba olek enamvähem ( pea, silmad, kael,kõik võimalikud lihased jne jne ei valuta enam ja nina saab kasutada hingamiseks mitte tatistamiseks. Win!).
Täna saan oma uue telefoni ka kätte nii et edaspidi saab siin ka rohkem pilte näha. Sama telefon mis mul mõned kuud tagasi ära varastati (Sony Xperia Z). S. saab endale Sony Xperia 3 nii et ehk saan mingi hetk isegi siin väikese võrdluse teha suurematest erinevustest jne.
Seniks aga, achoooh, head ööd
Seniks aga, achoooh, head ööd
